Preču piegāde uz izsniegšanas punktiem

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu Omniva pakomāts, tās tiks piegādātas 2–3 darba dienu laikā (atkarīgs no izvēlētā pakomāta noslodzes).

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu DPD Pickup, tās tiks piegādātas 1–2 darba dienu laikā un ja prece atrodas noliktavā.

Ja esat izvēlējies preču saņemšanu uz vietas Brīvības iela 183, Rīgā, tad sūtījumu sagatvosim 1 darba dienas laikā un kad saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, ar Jums sazināsimies lai vienotos par izņemšanas laiku. (auto iespējams novietot – Brīvības 181 iekšpagalmā; pie Sporta outlet pie VEF tilta; Kr. Barona ielas galā vai Klijānas ielas galā pie Tramvaja DEPO.).

Brivibas 183

Pakalpojuma izmaksas ir sākot no no 2.30 EUR. Precīzas preču piegādes izmaksas katrai precei ir iespējams apskatīt savā pirkumu grozā.


Preču piegāde uz mājām ar kurjeru

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām ar kurjeru, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja prece atrodas noliktavā. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00.

Pakalpojuma izmaksas ir sākot no no 5.00 EUR. Precīzas preču piegādes izmaksas katrai precei ir iespējams apskatīt savā pirkumu grozā.