Disku golfs Siguldas novadā

Siguldas novads ir kļuvis par visai iecienītu disku golfa spēlētāju nedēļas nogales galamērķi. Šajā apvidū diez gan aktīvi pēdējos gados izveidojušies gan lielie, gan mazie disku golfa laukumi, kur katrs piedāvā savu disku golfa stāstu. 30 minūšu rādiusā ap Siguldu sasniedzams Inčukalna disku golfa laukums, Disku golfa laukums Reinis, Reiņa trasē, kur bez disku golfa iespējams baudīt arī tradicionālā golfa būtību un ziemā paslēpot. Sējas pamatskolas teritorijā pieejams Sējas disku golfa parks, kas pieejams ne tikai skolēniem, bet ikvienam disku golfa interesentam, un Lēdurgas disku golfa parks, kas atrodas kultūrvēsturiski aizsargājamā objekta, Lēdurgas Dendroparka, teritorijā, kur sastopama bagātīga augu pasaule.

Inčukalna disku golfa laukuma karte dabā
Disku golfa spēlētāji Inčukalna disku golfa laukumā
Disku golfa spēlētājs met disku grozā Inčukalna disku golfa laukumā
PAR3 Incukalna disku golfa laukums preview 7
Inčukalna disku golfa laukuma izmetiena platforma un informācijas zīme
disku golfa spēlētāji Inčukalna disku golfa laukumā

Medību pils “odziņas”

Inčukalna disku golfa laukums ir īpašs gadījums Latvijā, jo lielākā daļā laukuma atrodas Latvijas Valsts mežu teritorijā. Šajā laukumā iespējams pieredzēt vairākas nestandarta metienu līnijas, kādas ir reti sastopamas citur. Šis ir īstais laukums, kur praktizēt “S” līnijas šauros meža koridoros, tāpat nepamanīts nepaliks arī 12. grozs, kas izaicinās spēlētājus izdarīt milzu haizeri. Dabas baudītājiem Inčukalna disku golfa laukums piedāvā sastapt Dižegli pie otrā celiņa, kā arī paviesoties Velnalā pa taku uz priekšu no ceturtā groza, kur iespējams iestiprināties ar Velnalas avota ūdeni.

Citas iespējas laukumā un tā apkārtnē

Nakšņošana

Inčukalna Medību pils vēl nepiedāvā nakšņošanas iespējas, lai gan palikt tajā varētu būt īsts piedzīvojums. Tikmēr tuvumā pieejami dažādi izmēra namiņi.

Uzzināt vairāk

Ēdināšana

Ikdienā gardu maltīti iespējams baudīt atpūtas parkā Rāmkalni, kur bez ātras apkalpošanas un gardiem ēdieniem pieejamas arī dažādas aktivitātes un veikals.

Uzzināt vairāk

Aktivitātes

Tepat blakus Inčukalnu disku golfa laukumam atradīsiet atpūtas parku Rāmkalni, kur iespējams piedzīvot kameru šļūkšanu, rodeļu trasi, un iznomāt laivu vai velo.

Uzzināt vairāk

Kontakti

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs
Ausekļa iela 6, Sigulda, Latvija
Tālr. +371 67971335
E-pasts: [email protected]
tourism.sigulda.lv

Piezvani