Disku golfs Talsu novadā

Šobrīd Talsu novads ir vadošais disku golfa novads Latvijā. Tā teritorijā nu jau ir izveidoti trīs kvalitatīvi uzturēti disku golfa laukumi ar astoņpadsmit vai vairāk groziem. Šiem laukumiem ir arī būtiska nozīme Latvijas disku golfa vēsturē, jo šeit 2012.gadā tika izveidots pirmais disku golfa laukums Latvijā – Disku golfa parks Laumas. Nākamais savus disku golfa grozus iekarošanai piedāvāja Deviņkalnu disku golfa parks, 2018.gadā izveidojot disku golfa laukumu pašā Talsu sirdī starp deviņiem pakalniem. Savukārt, jaunākais no visiem ir 2022.gadā veidotais disku golfa laukums Rezidence Kurzeme.

Disku golfa grozs pie dīķa Rezidencē Kurzeme
Disku golfa spēlētāji pie disku golfa groza Rezidencē Kurzeme
Disku golfa spēlētaji pie disku golfa groza Rezidencē Kurzeme
Disku golfa grozs dabā
DIsku golfa grozs dabā

Rezidence Kurzeme “odziņas”

Disku golfa laukumā īpaši simbolisks ir piektais celiņš, kur paveras skats uz vienīgo klints atsegumu Talsu novadā, kā arī vienpadsmitais celiņš, kur metiens tiek izdarīts no augstākās virsotnes apvidū (152,7m virs jūras līmeņa) “Reņģes Kalna”. Laukuma pēdējie ceļini atrodas kādreiz veidota golfa laukuma teritorijā, dodot iespēju baudīt golfam raksturīgu reljefu un vidi. Visi 18 disku golfa grozi ir PDGA “Championship” līmeņa sertificēti grozi un izmetiena laukumi ir augstākajam līmenim atbilstošas platformas 2x4m, klātas ar mākslīgo zālāju.

Citas iespējas laukumā un tā apkārtnē

Nakšņošana

Rezidence Kurzeme piedāvā nakšņošanas iespējas turpat laukumā. Pieejami gan viesnīcu numuriņi, gan dažāda izmēra viesu namiņi.

Uzzināt vairāk

Ēdināšana

Ikdienā tuvākā vieta, kur baudīt garu maltīti, ir kafejnīcā Serpentīns. Lielākos pasākumos Rezidence Kurzeme ēdināšanu nodrošina uz vietas.

Uzzināt vairāk

Aktivitātes

Bez disku golfa Rezidencē Kurzeme iespējams plašs aktivitāšu piedāvājums. Šeit ir pirts ar baļļu, bumbu sporta laukumi, dīķis peldēm un atpūtas istaba.

Uzzināt vairāk

Kontakti

Rezidence Kurzme
Reņģes, Strazdes pagasts, Talsu novads, Latvija
Tālr. +371 27506721
E-pasts: [email protected]
www.rezidencekurzeme.lv

Piezvani