par3 disku golfa laukumi latvija | PAR3.LV DISKU GOLFS

DIsku golfa laukumu atrašanās vietas

Sāc spēlēt disku golfu

Trīs soļi līdz disku golfa spēlei

1

Atrodi tuvāko laukumu

Latvijā ir pieejami jau vairāk kā 25 publiskie disku golfa laukumi dažādiem spēles līmeņiem. Šobrīd kartē atradīsi lielos disku golfa laukumus, kur pilns spēles ilgums var būt no 1.5 – 2 stundām vai īsākus disku golfa laukumus, kuri ir #Iesācējam draudzīgi.

2

Sagatavo inventāru

Lai sāktu spēlēt disku golfu, Jums būs vajadzīgi disku golfa diski. Pirmos iesācējam draudzīgus diskus vari atrast mūsu internetveikalā ar filtru #iesācējiem un pietiks jau ar vienu tuvās distances un vienu vidējās distances disku. Daži disku golfa laukumi piedāvā arī disku golfa disku nomu.

3

Iepazīsti noteikumus

Disku golfa noteikumi ir diezgan līdzīgi standarta golfa noteikumiem un ar pašiem disku golfa noteikumu pamatiem vari iepazīties šajā lapā. Ja vēlies disku golfa laukumā doties ar kātru treneri vai pieredzējušu spēlētāju, sazinies ar mums un mēs Jums atradīsim kādu palīgu Jūsu izvēlētajā laukumā.

Iegādājies savu pirmo kompletu

Ideāls komplekts visiem disku golfa iesācējiem. Šajā komplektā ir iekļauts viss, kas jaunam disku golfa spēlētājam ir vajadzīgs – viens tālās distances, viens vidējās distances un viens tuvās distances disks.

par3 disku golfa diski iesacejiem komplekts 1
IEGĀDĀTIES